Тренінг

30 травня у конгрес-центрі  НОК «Червона Калина» відбувся тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі»  для колективу медичної лабаротарії «Панакея».  Працівники з філій Тернополя та області, також колеги із Хмельницкого мали можливість почути про стандарти надання послуг, алгоритми роботи медичної сестри, роботи з клієнтом, техніки ефективних продаж.   

Філії «Панакеї» охоплюють Тернопільську, Волинську, Рівненську та Хмельницьку області, проте у цілях – розширюватися та ще більше розвиватися.. Під час тренінгу учасники вдосконалили професійні знання, обговорили етапи лабораторного тестування та автоматизації досліджень. Розвинена система логістики вже успішно функціонує і дозволяє прискорити отримання результатів, а впровадження  «лабораторної послуги майбутнього» надасть змогу  клієнтам реєструватись на прийом та проводити оплату всього за пару хвилин зі свого смартфону.

Окрім надання якісних медичних послуг, значну увагу спікери виділили  темі роботи з клієнтами строго по стандарту компанії. Привітність персоналу, розуміюче ставлення, охайний зовнішній вигляд, швидкість надання інформації формують позитивний імідж лабораторії. Корпоративні вимоги значно вливають на розвиток бренду,  дозволяють підтримувати позитивну думку наявних пацієнтів та залучати нових.«Зустрічати клієнта так, щоб він хотів прийти ще раз» – одне з правил успіху медичної лабораторії «Панакея».                                                                              

Після завершення навчального блоку учасники мали можливість обговорити проблемні запитання, запропонувати власні ідеї щодо розвитку,  провести тренінг з ефективних продажів та поспілкуватися у неформальній обстановці за смачним обідом.  Колектив «Панакеї» вдячний керівництву за можливість навчання в такому форматі, за цікаву інформацію та гарно проведений час; обіцяють працювати по  алгоритмах та підтримувати високий рівень надання послуг у всіх філіях лабораторії.