Знижка у – 20% на обстеження для чоловіків

У цілому світі весь листопад, вже традиційно, присвячують чоловічому здоров’ю і називають #Movember (від англ. moustache – «вуса» і november – листопад).

Чоловіки задля привернення уваги до свого здоров’я протягом листопада відпускають вуса та бороди. Ця ідея зародилась в Австралії в 2003 році, коли група молодих чоловіків вирішила привернути увагу до проблем раку яєчок та простати, відрощуючи протягом всього місяця вуса.

Бо ж вуса – більше ніж просто фолікули на обличчі чоловіка. Цей потужний аксесуар привертає увагу і дає змогу нагадати людям про важливість чоловічого здоров‘я. Правила ініціативи і сьогодні доволі прості – кожен охочий починає відрощувати вуса або бороду. Зміна зовнішності викликає запитання оточуючих і тоді є можливість привернути увагу до теми раку простати.

У перший рік 480 учасників допомогли зібрати майже 50 000$ для Фонду раку передміхурової залози Австралії (PCFA).

Протягом наступних років Мовембер переїхав через океан і зараз є глобальною подією, збираючи величезні гроші на здоров’я чоловіків, починаючи від раку яєчок і закінчуючи психічним здоров’ям.

➡️головна мета акції – «змінити обличчя чоловічого здоров’я», через збільшення кількості ранніх виявлень раку передміхурової залози, ефективного лікування і зниження смертності від цього захворювання.

Спеціалісти МЛ «Панакея» не змогли залишитись осторонь, адже в Україні рак простати є дуже поширеним: 7000 нових випадків щорічно!

Ризик захворіти на рак простати зростає з віком. Такий вид раку рідко зустрічається у чоловіків молодших за 40 років, але ймовірність його мати швидко зростає після 50. Приблизно 6 із 10 випадків раку простати виявляють у чоловіків старших за 65 років. Окрім віку, фактором ризику є також сімейна історія хвороби – якщо батько чи брат його мали, це подвоює ризик. Ризик збільшується також, якщо рак мали кілька родичів чи його було виявлено у них в молодому віці.

Рак простати складно діагностувати на ранніх стадіях. Його симптоми — різноманітні проблеми з сечовипусканням (складно почати, біль та печіння під час, відчуття, що сечовий міхур не повністю спорожнений) та кров у сечі або спермі не завжди вказують саме на цей діагноз, оскільки є досить загальними та можуть бути симптомами інших захворювань.

Тому, ми пропонуємо – 20% знижки на дослідження, які допоможуть виявити рак простати на ранній стадії:

Акційна ціна – 190 грн, повна – 240 грн!

Акційна ціна – 310 грн, повна – 390 грн!

Акція у -20% триває по 30.11.2022р. та тільки при замовленні аналізів безпосередньо у наших відділеннях!

Правила підготовки:

  • кров здається вранці натщесерце або протягом робочого дня після шестигодинної перерви у прийомі їжі (за умови уникання вживання жирної їжі);
  • протягом 48 годин слід утримуватися від еякуляції;
  • рекомендується здавати цей аналіз не раніше ніж за три дні (оптимально через 6–7 днів) після проведення будь-яких урологічних маніпуляцій, пальцевого ректального обстеження, ергометрії, цистоскопії та колоноскопії, масажу простати. Після проведення біопсії простати оптимально провести тестування через три тижні;
  • варто утриматися від фізичних вправ, які можуть вплинути на передміхурову залозу (велосипедний спорт), теплових впливів (сауна) протягом трьох днів до взяття аналізу.

! Рак простати небезпечний тим, що часто пацієнти звертаються запізно. Це захворювання розвивається майже без симптомів. При своєчасному виявленні та лікуванні можна подолати хворобу та зберегти якість життя.

«Вусатий листопад» – це нагода записатися на консультацію до кваліфікованого уролога чи на здачу вище зазначених онкомаркерів. А починати відрощувати вуса, ходити з бородою лише в листопаді чи постійно – вибір кожного.

Адже, голова мета акції – дбати чоловікам про своє здоров’я! Бо ж Ви пам’ятаєте, що вчасна діагностика – міцне здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *