30% знижки на пакет досліджень для оцінки функції щитовидної залози

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) захворювання щитовидної залози за поширеністю займають друге місце серед ендокринних хвороб після цукрового діабету. При виникненні патології щитовидної залози виникають порушення секреції гормонів, які полягають у їх недостатньому або надлишковому виробленні, збільшення об’єму залози, або ж поєднання цих ознак.

До головних причин розвитку тиреоїдних захворювань можна віднести поганий екологічний стан, недостатній вміст йоду та інших нутрієнтів в раціоні харчування, а також дедалі частіше зустрічаються генетичні порушення.

Цей орган не дарма називають щитом людського організму (в перекладі з давньогрецької сама його назва означає «щит» – thyreos): він контролює діяльність практично всіх органів і систем, регулює обмін речовин за допомогою вироблюваних ним йодовмісних гормонів.

А виявлення відхилень у його роботі дозволить швидко здійснити корекцію та попередити можливі ускладнення.

Тиреотропний гормон (ТТГ) -це гормон гіпофіза, який розташовується в центрі головного мозку і є головним всіх ендокринних органів, в тому числі й щитовидної залози. Він відповідає за такі функції організму:

  • робота репродуктивної системи людини;
  • забезпечення психосоматичних реакцій;
  • діяльність серцево-судинної системи;
  • регулювання обміну речовин;
  • утворення нуклеїнових кислот;
  • регулювання вироблення червоних кров’яних тілець.

Тироксин(Т4) – найнеактивніший гормон щитовидної залози. Основна дія гормону Т4 полягає в прискоренні катаболізму – процесу отримання енергії з енергетично значущих метаболітів (глікогену, жиру). Надлишкова концентрація тироксину в крові призводить до прискореного серцебиття, дратівливості, зниження маси тіла. Але це не означає, що гормон приносить шкоду, це лише симптоми його передозування. У нормі тироксин підтримує тонус нервової системи, частоту пульсу та адекватний обмін речовин.

Антитіла до тиреопероксидази – це специфічні антитіла до ферменту щитоподібної залози, який бере участь в утворенні активної форми йоду, необхідного для подальшого синтезу тиреоїдних гормонів. Належить до специфічних маркерів автоімунного ураження щитоподібної залози. Підвищення АТ до ТПО характерне для автоімунного тиреоїдиту, хвороби Ґрейвса та інших неавтоімунних захворювань щитоподібної залози. Виявлення АТ-ТПО під час вагітності вказує на ризик розвитку у матері післяпологового тиреоїдиту і можливий вплив на розвиток дитини.

Симптоми недостатності гормонів щитовидної залози (гіпотиреоз):

– збільшення ваги, яка не знижується дієтою та фізичними вправами
– загальна слабкість, втома, швидка стомлюваність
– пригнічений стан
– порушення менструального циклу, безпліддя
– зниження температури тіла
– зуд шкіри, її набряклість і сухість
– часті запори
– набряк ніг, ступнів, опухлість обличчя
– зниження тиску та частоти серцевих скорочень
– зябкість, навіть у теплому приміщенні
– біль в м’язах та суглобах.

Симптоми підвищеного рівня гормонів щитовидної залози (гіпертиреоз):

– зниження ваги при підвищеному апетиті
– загальна слабкість, стомлюваність
– підвищена збудливість, дратівливість
– порушення менструального циклу, безпліддя.

Звернути увагу на стан своєї щитовидної залози – це крок до збереження власного здоров’я та благополуччя. І аналіз крові є найефективнішим способом оцінити її функцію.

Тому ми даруємо Вам унікальну можливість скористатися акційною пропозицією у -30% на:

Акційна ціна – 399 грн, повна – 570 грн.

Підготовка до здачі пакету аналізів:

  • Протягом трьох днів перед дослідженням не можна курити і вживати алкоголь. Також слід уникати надмірних фізичних навантажень, стресових ситуацій, перегрівів і переохолоджень організму.
  • За можливості рекомендується припинити приймання всіх медикаментів, а особливо гормональних, йодовмісних і вітамінних препаратів (потрібна консультація лікаря).
  • За 12 годин до проведення аналізу потрібно відмовитися від їжі, щоб взяття крові на ТТГ відбувалося натщесерце.

Ці найважливіші дослідження щитоподібної залози дають змогу оцінити її функцію та допоможуть залишатись здоровими та активними! Бо саме вчасна діагностика гарантує міцне здоровʼя!

Увага! Акція триває по 31.10.2023р. по всій мережі лабораторій, при замовленні аналізів безпосередньо у наших відділеннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *