Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?

23-24 серпня у с. Світязь відбувся навчальний тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі» для колективу медичної лабораторії «Панакея». Постійне вдосконалення знань- невід’ємна частина успіху , адже кожен працівник формує позитивний імідж лабораторії та відповідає за довіру клієнта у майбутньому. 

Філії «Панакеї» стрімко розширюються, тому значну увагу під час тренінгу було сконцентровано на стандартах надання послуг та роботі  з клієнтами. Нам важливо, щоб у кожному відділені професійно та якісно виконувалася робота строго по стандарту МЛ «Панакея», а наші клієнти завжди залишалися задоволені. 

Продовжити читання “Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?”

Тренінг

30 травня у конгрес-центрі  НОК «Червона Калина» відбувся тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі»  для колективу медичної лабаротарії «Панакея».  Працівники з філій Тернополя та області, також колеги із Хмельницкого мали можливість почути про стандарти надання послуг, алгоритми роботи медичної сестри, роботи з клієнтом, техніки ефективних продаж.   

Продовжити читання “Тренінг”

Участь у конкурсі “Народний бренд 2019”

Раді повідомити Вам, що цього року ми беремо участь у проекті “Народний бренд міста Тернопіль”!
Будемо раді кожному, хто виділить декілька хвилин, щоб проголосувати за нашу медичну лабораторію у номінації “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ”! Ваш голос може стати вирішальним!!! https://brand.20.ua/tr

Розігруємо пакет “ВІРУСНІ ЗАХВОРЮВАННЯ”

?Осінь заманлива своїм чарівливим спокоєм, затишком, атмосферою занурення в себе, але й небезпечна ця золота пора загостренням різних захворювань..?

?У Вас погане самопочуття, нежить, чхання, біль чи “першіння” у горлі, кашель тощо??Перелічене не обов’язково є ознаками ГРВІ, ГРЗ чи грипу! Аби дослідити що за “підступний монстр” чатує у Вас через нездоров’я, пропонуємо взяти участь у розіграші! 

?”Панакея” дарує можливість безкоштовно здати аналізи на антитіла до пневмонії, кашлюку, бакпосів з ротоглотки (він ще допоможе підібрати антибіотик для лікування) + ЗАК + назоцитограму (мазок з носа для визначення походження нежитю).?

Щоб долучитися до розіграшу пакету здоров’я, читайте деталі на сторінках: Медична лабораторія “Панакея” та https://www.instagram.com/panakea_clinic/