Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?

23-24 серпня у с. Світязь відбувся навчальний тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі» для колективу медичної лабораторії «Панакея». Постійне вдосконалення знань- невід’ємна частина успіху , адже кожен працівник формує позитивний імідж лабораторії та відповідає за довіру клієнта у майбутньому. 

Філії «Панакеї» стрімко розширюються, тому значну увагу під час тренінгу було сконцентровано на стандартах надання послуг та роботі  з клієнтами. Нам важливо, щоб у кожному відділені професійно та якісно виконувалася робота строго по стандарту МЛ «Панакея», а наші клієнти завжди залишалися задоволені. 

Також щоб вдосконалити навики  персоналу та запобігти невідповідностей у роботі в подальшому, спікери звернули увагу на правила забору крові, пакування матеріалів і передачу їх у лабораторію.  Ми гарантуємо Вам  достовірність аналізів і точність результатів досліджень, адже довіра клієнта- наша основна цінність! 

У другій секції тренінгу обговорювали соціальні мережі, зокрема Instagram як ефективний спосіб просування послуг.  На сьогоднішній день соціальні мережі стали окремою успішною нішею для просування бізнесу, тому ми активно ведемо сторінки у Facebook та Instagram, створюємо акційні пропозиції для наших підписників та завжди залишаємося на зв’язку з клієнтами. 

Після завершення навчально блоку всі учасники тренінгу мали можливість поділитися думками та обговорити проблемні запитання у неформальній обстановці за вечерею. Всім відомо, щоб добре працювати- треба гарно відпочивати! 

Колектив МЛ «Панакея» вдячний керівництву за можливість поєднання  відпочинку з навчанням і тому набравшись нових знань, провівши весело та емоційно час обіцяють підтримувати високий професійний рівень у всіх філіях лабораторії.

Тренінг

30 травня у конгрес-центрі  НОК «Червона Калина» відбувся тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі»  для колективу медичної лабаротарії «Панакея».  Працівники з філій Тернополя та області, також колеги із Хмельницкого мали можливість почути про стандарти надання послуг, алгоритми роботи медичної сестри, роботи з клієнтом, техніки ефективних продаж.   

Філії «Панакеї» охоплюють Тернопільську, Волинську, Рівненську та Хмельницьку області, проте у цілях – розширюватися та ще більше розвиватися.. Під час тренінгу учасники вдосконалили професійні знання, обговорили етапи лабораторного тестування та автоматизації досліджень. Розвинена система логістики вже успішно функціонує і дозволяє прискорити отримання результатів, а впровадження  «лабораторної послуги майбутнього» надасть змогу  клієнтам реєструватись на прийом та проводити оплату всього за пару хвилин зі свого смартфону.

Окрім надання якісних медичних послуг, значну увагу спікери виділили  темі роботи з клієнтами строго по стандарту компанії. Привітність персоналу, розуміюче ставлення, охайний зовнішній вигляд, швидкість надання інформації формують позитивний імідж лабораторії. Корпоративні вимоги значно вливають на розвиток бренду,  дозволяють підтримувати позитивну думку наявних пацієнтів та залучати нових.«Зустрічати клієнта так, щоб він хотів прийти ще раз» – одне з правил успіху медичної лабораторії «Панакея».                                                                              

Після завершення навчального блоку учасники мали можливість обговорити проблемні запитання, запропонувати власні ідеї щодо розвитку,  провести тренінг з ефективних продажів та поспілкуватися у неформальній обстановці за смачним обідом.  Колектив «Панакеї» вдячний керівництву за можливість навчання в такому форматі, за цікаву інформацію та гарно проведений час; обіцяють працювати по  алгоритмах та підтримувати високий рівень надання послуг у всіх філіях лабораторії.

Участь у конкурсі “Народний бренд 2019”

Раді повідомити Вам, що цього року ми беремо участь у проекті “Народний бренд міста Тернопіль”!
Будемо раді кожному, хто виділить декілька хвилин, щоб проголосувати за нашу медичну лабораторію у номінації “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ”! Ваш голос може стати вирішальним!!! https://brand.20.ua/tr

Розігруємо пакет “ВІРУСНІ ЗАХВОРЮВАННЯ”

?Осінь заманлива своїм чарівливим спокоєм, затишком, атмосферою занурення в себе, але й небезпечна ця золота пора загостренням різних захворювань..?

?У Вас погане самопочуття, нежить, чхання, біль чи “першіння” у горлі, кашель тощо??Перелічене не обов’язково є ознаками ГРВІ, ГРЗ чи грипу! Аби дослідити що за “підступний монстр” чатує у Вас через нездоров’я, пропонуємо взяти участь у розіграші! 

?”Панакея” дарує можливість безкоштовно здати аналізи на антитіла до пневмонії, кашлюку, бакпосів з ротоглотки (він ще допоможе підібрати антибіотик для лікування) + ЗАК + назоцитограму (мазок з носа для визначення походження нежитю).?

Щоб долучитися до розіграшу пакету здоров’я, читайте деталі на сторінках: Медична лабораторія “Панакея” та https://www.instagram.com/panakea_clinic/