Пройдіть тест на виявлення Covid-19 та отримайте загальний аналіз крові з пропозицією у -45% 

Чи відомо Вам, що COVID-19 нікуди не зник? 

Вірус мутує, намагається обійти імунну відповідь організму, все ще поширюється і все ще забирає життя людей…

Новий різновид штаму COVID-19 “Омікрон”, який називають типом “ВА.5”, вже зафіксували в Україні! Він вирізняється вищою контагіозністю/заразливістю, але менш важким перебігом хвороби.

Дорогі українці, на тлі війни, все ж не забувайте про власне здоров‘я, бережіть його, адже це найцінніший дар

 не нехтуйте будь-якими симптомами Covid-19 та пам‘ятайте про вакцинацію, бо це єдиний спосіб захистити себе від важких наслідків хвороби

У разі виявлених симптомів захворювання, ми гарантуємо Вам його точну та швидку лабораторну діагностику різними методами: 


ПЛР-тест визначає наявність в організмі людини коронавірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19, шляхом виявлення його генетичного матеріалу (РНК).

Коли і кому здавати?
– всім вакцинованим і невакцинованим людям після контакту з особою, яка хвора або має підозру на COVID-19;
– всім з симптомами коронавірусної інфекції;
– з 1-го дня появи симптомів гострої респіраторної інфекції / пневмонії;
– після контакту з хворим на COVID-19 (за відсутності симптомів – не раніше 8-го дня після контакту);
– вакцинованим людям у разі підозри на безсимптомний перебіг COVID-19;
– для підтвердження одужання;
– для виїзду за кордон ( hезультати видаємо іноземною мовою з QR-кодом – без додаткових платежів)
– для скорочення строку самоізоляції «Дій вдома».

Правила підготовки:

  • Протягом 4-5 годин до моменту забору матеріалу не використовувати краплі для носа, не промивати і не полоскати носові ходи.
  • Взяття матеріалу проводити натщесерце, або через 3-4 години після споживання їжі та напоїв.
  • Протягом 3-4 годин до забору матеріалу не рекомендовано чистити зуби, полоскати рот / горло, курити.
  • Якщо Вам потрібен ПЛР для виїзду за кордон, для виключення помилки під час оформлення замовлення, бажано мати при собі закордонний паспорт чи фото першої його сторінки.

Термін виконання – 12 годин із моменту потрапляння біологічного матеріалу у лабораторію!


Експрес – тест для визначення антигена Covid-19 діагностує наявність в організмі людини коронавірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19, шляхом виявлення його нуклеокапсидного білка (антигена).

Максимальна тривалість інтерпретації позитивного або негативного експрес- тесту до COVID-19 на швидке виявлення антигену становить до 20 хвилин. Актуальний для тих, хто турбується про своє здоров’я і хоче швидко дізнатися про свій COVID‑статус, планує подорож або недавно повернувся з поїздки, хоче відвідати родичів, які перебувають у групі ризику, або відвідати масовий захід.

Правила підготовки:

  • За 2 дні до проведення дослідження не використовувати спреї або розчини для полоскання ротоглотки, мазі і спреї для носа, не промивати ніс.

! Якщо відмінити дані процедури неможливо, проінформуйте про це адміністратора у відділенні, щоб провести відбір біоматеріалу не раніше, ніж через 3-4 год після останнього їх застосування.

Результат Ви отримаєте вже протягом 15-ти хвилин.

Біохімічний аналіз крові тепер ще доступніший!

Пакет біохімічних лабораторних досліджень “Благодійний”, у який включені такі дослідження: Аланінамінотрансфераза, Аспартатамінотрансфераза, Амілаза, Альбумін, Білірубін загальний, прямий, Глюкоза,Гамма-глутамілтрансфераза, Загальний білок, Сечовина, Креатинін, Холестерин, дає змогу перевірити функціональний стан різноманітних органів та систем людського організму ( функцію печінки, нирок, підшлункової залози, ліпідний обмін(холестерин),білковий, жировий і вуглеводневий обмін речовин).

Даний лабораторний комплекс часто необхідний лікареві для постановки діагнозу, для призначення та коригування лікування, а також, визначення стадії захворювання. У МЛ “Панакея” триває акція на пакет №10924 «Благодійний» Біохімічний аналіз крові». Акційна ціна – 490 грн, повна – 600 грн.

Спеціалісти рекомендують здавати біохімію крові щонайменше щороку, за відсутності будь- яких скарг, для того, щоб запобігти розвитку гострих та хронічних захворювань, які доволі важко та довго лікуються.

Перед проведенням дослідження рекомендується дотримуватися таких правил:
– утриматись від прийому їжі за 8-12 годин перед забором крові. За 1-2 дні до здачі аналізу бажано виключити з раціону харчування жирну, смажену та гостру їжу, а також алкоголь;
– за годину перед дослідженням утриматись від куріння, фізичних навантажень (біг), емоційних збуджень;
– при прийомі антибіотиків та хіміотерапевтичних препаратів, кров можна здавати лише через 10-14 днів після їх відміни.

А ще ми невтомно допомагаємо армії, адже Збройні Сили України потребують нашої з Вами підтримки, тому ми перераховуємо 30 грн із кожного зданого пакету біохімічних лабораторних досліджень “Благодійний” на допомогу ЗСУ! За 5 місяців повномаштабної війни команда МЛ "Панакея" перерахувала нашим захисникам 160 тис грн. Тому, перевіряючи стан свого організму у нас, Ви стаєте частиною величезного пазлу, який формує надійний тил нашій армії.

Не відкладайте діагностику стану Вашого здоров’я на потім, адже кров може розповісти про Ваш організм набагато більше ніж Ви самі.

Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?

23-24 серпня у с. Світязь відбувся навчальний тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі» для колективу медичної лабораторії «Панакея». Постійне вдосконалення знань- невід’ємна частина успіху , адже кожен працівник формує позитивний імідж лабораторії та відповідає за довіру клієнта у майбутньому. 

Філії «Панакеї» стрімко розширюються, тому значну увагу під час тренінгу було сконцентровано на стандартах надання послуг та роботі  з клієнтами. Нам важливо, щоб у кожному відділені професійно та якісно виконувалася робота строго по стандарту МЛ «Панакея», а наші клієнти завжди залишалися задоволені. 

Продовжити читання “Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?”

Тренінг

30 травня у конгрес-центрі  НОК «Червона Калина» відбувся тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі»  для колективу медичної лабаротарії «Панакея».  Працівники з філій Тернополя та області, також колеги із Хмельницкого мали можливість почути про стандарти надання послуг, алгоритми роботи медичної сестри, роботи з клієнтом, техніки ефективних продаж.   

Продовжити читання “Тренінг”

Участь у конкурсі “Народний бренд 2019”

Ми приймаємо участь в конкурсі: народний бренд 2018 в номінації медичні послуги.

Раді повідомити Вам, що цього року ми беремо участь у проекті “Народний бренд міста Тернопіль”!
Будемо раді кожному, хто виділить декілька хвилин, щоб проголосувати за нашу медичну лабораторію у номінації “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ”! Ваш голос може стати вирішальним!!! https://brand.20.ua/tr