Робота в лабораторії – рутинні будні чи відповідальна справа?

23-24 серпня у с. Світязь відбувся навчальний тренінг «Удосконалення професійних навиків у лабораторній справі» для колективу медичної лабораторії «Панакея». Постійне вдосконалення знань- невід’ємна частина успіху , адже кожен працівник формує позитивний імідж лабораторії та відповідає за довіру клієнта у майбутньому. 

Філії «Панакеї» стрімко розширюються, тому значну увагу під час тренінгу було сконцентровано на стандартах надання послуг та роботі  з клієнтами. Нам важливо, щоб у кожному відділені професійно та якісно виконувалася робота строго по стандарту МЛ «Панакея», а наші клієнти завжди залишалися задоволені. 

Також щоб вдосконалити навики  персоналу та запобігти невідповідностей у роботі в подальшому, спікери звернули увагу на правила забору крові, пакування матеріалів і передачу їх у лабораторію.  Ми гарантуємо Вам  достовірність аналізів і точність результатів досліджень, адже довіра клієнта- наша основна цінність! 

У другій секції тренінгу обговорювали соціальні мережі, зокрема Instagram як ефективний спосіб просування послуг.  На сьогоднішній день соціальні мережі стали окремою успішною нішею для просування бізнесу, тому ми активно ведемо сторінки у Facebook та Instagram, створюємо акційні пропозиції для наших підписників та завжди залишаємося на зв’язку з клієнтами. 

Після завершення навчально блоку всі учасники тренінгу мали можливість поділитися думками та обговорити проблемні запитання у неформальній обстановці за вечерею. Всім відомо, щоб добре працювати- треба гарно відпочивати! 

Колектив МЛ «Панакея» вдячний керівництву за можливість поєднання  відпочинку з навчанням і тому набравшись нових знань, провівши весело та емоційно час обіцяють підтримувати високий професійний рівень у всіх філіях лабораторії.