Медична лабораторія

Медична лабораторія Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів

Медична лабораторія  “ПАНАКЕЯ” – це новий бренд лабораторної діагностики. Сучасні методики діагностики дозволяють виконувати широкий спектр медичних досліджень: більше 500 найменувань тестів. Робота вибудовується на принципах виконання якісних досліджень, а також доступності лабораторної діагностики для пацієнтів. Високотехнологічне обладнання, якісні реагенти та витратні матеріали дозволяють кваліфікованого персоналу виконувати медичні дослідження точно і в найкоротші терміни.

Імунологічні дослідження

Гістологічні дослідження

Медична лабораторія Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Діагностика здоров’я Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Наша медична лабораторія дозволяє пройти діагностику здоров’я за короткі терміни. Технічні можливості лабораторії дозволяють проводити більшість досліджень безпосередньо в нашому центрі, що забезпечує отримання Вами результатів аналізів в мінімальні терміни. Наш центр оснащений найсучаснішим обладнанням для проведення лабораторних досліджень, а також УЗД-сканером експертного класу. Лікарі нашого центру мають багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами діагностики, лікування і постійно підвищують свій професійний рівень.

Діагностика здоров’я ціна

При високому рівні обслуговування і якості послуг, що надаються ми намагаємося запропонувати максимально прийнятні для Вас ціни на діагностику вашого здоров’я.

Здача аналізів Тернопільська область, Волинська область, Хмельницька область, Рівненська область, Львівська область, Золочів

Лабораторія пропонує широкий спектр лабораторних послуг, що включають як рутинні біохімічні аналізи, так і складні молекулярно біологічні дослідження.
Співробітники нашої лабораторії є фахівцями в галузі молекулярної біології, мікробіології, імунології та клінічної лабораторної діагностики. Завдяки досвіду і професіоналізму наших лікарів, а також наявності сучасного обладнання, забезпечується висока якість виконуваних лабораторних досліджень. Здача аналізів проводиться з допомогою сучасник технологій.
Передові  методики проведення досліджень дають можливість нам в мінімальні терміни надавати Вам точні і надійні результати. Це дозволить Вашому лікарю надати своєчасну необхідну медичну допомогу, поліпшити прогноз захворювання і знизити ризик несприятливих наслідків.

Здача аналізів Тернопільська область, Волинська область, Хмельницька область, Рівненська область, Львівська область, Золочів