Гістологічні дослідження

Гістологічні дослідження Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів

Медична лабораторія  “ПАНАКЕЯ” проводить професійні гістологічні дослідження. Гістологічне дослідження – це дослідження тканини (або зразка тканин) під оптичним мікроскопом, що дозволяє визначити тип новоутворення і його характеристики. Аналіз на гістологію є непорушною основою диференціювання онкологічних захворювань від неонкологічних, без нього неможлива постановка онкологічного діагнозу.

Гістологічні дослідження Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів

Тест на наркотичні засоби

Медична лабораторія

Термінове гістологічне дослідження Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Термінове гістологічне дослідження починається з візуальної оцінки биоптата шляхом вирізки окремих ділянок для безпосереднього проведення дослідження. На наступному етапі здійснюється проводка матеріалу – спеціальна підготовка і обробка матеріалу біопсії в результаті якого виходить гістологічних (парафінові) блок. Потім проводиться нарізка цього блоку на мікротому. В результаті отриманий парафінові блоки нарізаються на найтонші пластини товщиною в кілька десятих міліметра (близько 1 мікрона). Потім здійснюється фарбування гістологічних препаратів різними барвниками в процесорі, званому іммуногістостейнером. Після цих етапів підготовки готові препарати направляються під мікроскоп для вивчення лікарем-патоморфологом. Саме така технологія дозволяє практично з 100% упевненістю визначити, чи є новоутворення злоякісним. На даний момент гістологічної дослідження – це навряд чи не найважливіший процес в діагностуванні злоякісних утворень, а також в контролі за ходом лікування онкологічних хворих.

У яких випадках необхідно проводити гістологію клітин Тернопільська область, Волинська область, Хмельницька область, Рівненська область, Львівська область, Золочів

Є багато симптомів, наявність яких говорить про те, що варто провести таке дослідження. Серед них можна виділити:

  • зміна ділянок слизової оболонки;
  • передраковий стан, яке виражається через виразковий коліт, стравохід Барретта, інші складні та серйозні захворювання;
  • поява новоутворень, які можуть бути злокачественними;
  • необхідність ідентифікувати метастази і їх вогнище;
  • визначення, наскільки організм вражений і яка стадія захворювання;
  • перевірка ефективності лікування, яке проходить пацієнт.

Що треба знати про гістологічному дослідженні

Щоб процедура показала вірний результат, необхідно правильно її провести. Для цього пацієнт повинен дотримуватися певних правил, список яких залежить від того, який саме тип ендоскопії був призначений. Наприклад, перед колоноскопією потрібно добу очищати кишечник за допомогою спеціальної питної дієти. А гастроскопія проводять виключно натщесерце.
Наші лікарі завжди повідомляють пацієнтів по особливості процедури. Тому їм залишається тільки дотримуватися правил. А клініка в свою чергу, гарантує їм швидкий і вірний результат.