Аналіз на наявність наркотичних речовин

Аналіз на наявність наркотичних речовин Тернопіль, Луцьк, Рівне Львів

Аналіз на наявність наркотичних речовин  і психотропних препаратів призначені для використання в медичних цілях: для виявлення факту вживання, для моніторингу терапії препаратами, що містять наркотичні, психотропні речовини. Необхідність з’ясувати, чи вживає людина наркотики, може знадобитися в різних ситуаціях. Тест на наявність  наркотичних речовин – сучасне високоточне дослідження, яке проводять з діагностичною метою, щоб підтвердити або спростувати факт прийому псіхоактіваторов і наркотиків. Звернутися за консультацією ви можете в лабораторію «ПАНАКЕЯ», де кваліфіковані фахівці проводять детальне лабораторне та клінічне обстеження, і завжди готові надати професійну допомогу.

ПЛР-тест на COVID-19

Гістологічні дослідження

Здати тест на наявність наркотичних речовин Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Для того, щоб здати тест на наявність наркотичних речовин правильно, вам потрібно дотримуватись таких правил. Сеча повинна бути зібрана в чистий, невикористаний перш контейнер (домішки гіпохлориту, миючих засобів та інших речовин можуть спотворювати результат). Контейнер слід заповнити повністю для запобігання випаровування або окислення. Збереження 48 годин при температурі +2 – +8 ºС, для більш тривалого зберігання необхідно заморозити при температурі -10 ºС і нижче.

Аналіз на наявність наркотичних речовин Тернопіль, Луцьк, Рівне Львів

Тест на наявність наркотичних засобів Тернопільська область, Волинська область, Хмельницька область, Рівненська область, Львівська область, Золочів

Результати тестування не можуть бути предметом судової експертизи. Використовувані методи скринінгового дослідження є попередніми і, в деяких випадках, вимагають проведення підтверджує дослідження з використанням референсних методів.
Сеча вважається кращим матеріалом для проведення скринінгового визначення психоактивних речовин, оскільки методи такого дослідження добре відпрацьовані, матеріал може бути легко отриманий в достатній кількості і зазвичай містить екскретіруемие речовини в концентрованій формі. У той же час слід мати на увазі, що концентрація досліджуваної речовини або метаболітів в сечі може не відображати його концентрацію в крові або ступінь ушкоджувальної ефекту, це лише ознака, що вказує на факт вживання. Результат тесту слід оцінювати в комплексі з клінічними даними і результатами всіх інших діагностичних процедур.