Зробити ПЛР-тест COVID-19

Зробити ПЛР-тест COVID-19 Тернопіль, Луцьк, Рівне, Львів, Золочів

А нашій медичні лабораторії «ПАНАКЕЯ» ви можете зробити ПЛР-тест COVID-19. Кваліфіковані фахівці проводять детальне лабораторне та клінічне обстеження, і завжди готові надати професійну допомогу.

Пренатальна діагностика

Тест на наркотичні засоби

Зробити тест на антитіла COVID-19 Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Зробити тести на антитіла COVID-19 означає визначати наявність інфекції в минулому.
Тест визначає наявність в крові антитіл, вироблених імунною системою в боротьбі з вірусом. Для їх проведення необхідно взяти пробу крові, яка потім пройде лабораторний аналіз. Існує також експрес-тест на коронавируса, який здійснюється за тим же принципом. Зробити його може лікар.
Як і при тесті, що визначає рівень цукру в крові в діабетиків, у пацієнта береться крапля крові, міститься в спеціальний контейнер і змішується з реагентом.
Якщо проба забарвлюється в інший колір, це, в принципі, мало б означати, що людина вже перехворіли і у нього сформувався імунітет. Втім, результат не завжди точний. Виробники тестів говорять про те, що позитивна реакція може бути і в тих, хто перехворіли іншими коронавірусними інфекціями, але не COVID-19.

Зробити ПЛР-тест COVID-19 Тернопіль, Луцьк, Рівне, Львів, Золочів

Тест на антиген до коронавірус Тернопільська область, Волинська область, Хмельницька область, Рівненська область, Львівська область, Золочів

Експрес-тести на наявність антигену до коронавірус – існує кілька їх видів. Деякі виробники стверджують, що вони так само прості в застосуванні, як тести на вагітність. Але це не зовсім так. Для більшості експрес-тестів на наявність в організмі вірусу необхідно невелике портативний пристрій для підготовки проби для виявлення вірусу за допомогою флуоресцентного імуноферментного аналізу (ФІА), тому провести дослідження в домашніх умовах не вийде.
І хоча для деяких експрес-тестів додаткові пристосування не потрібні, у вільному продажу їх все ж немає. Це пояснюється тим, що в багатьох країнах, в тому числі, в Німеччині, в разі зараження SARS-CoV-2 необхідно в обов’язковому порядку повідомити про це спеціальним відомству з питань охорони здоров’я. Так що зробити експрес-тест можна тільки у лікаря.
Багато з тестів до теперішнього часу досягають досить високого ступеня чутливості, і їх результати достовірні більш ніж в 98 відсотках.