Пренатальна діагностика

Пренатальна діагностика Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне Львів

В даний час пренатальна діагностика розцінюється як комплекс діагностичних заходів, спрямованих на з’ясування стану плода в будь-які терміни вагітності з метою оптимізації тактики ведення вагітності.
За допомогою методів пренатальної діагностики виявляються хромосомні аномалії, генні перебудови, пороки розвитку органів, внутрішньоутробне інфікування, хвороби обміну, порушення роботи плаценти, пухлини та інші хвороби. Методи обстеження, що дозволяють судити про внутрішньоутробний стан плода можна розділити на неінвазивні і інвазивні.

ПЛР-тест на COVID-19

Тиреоїдна діагностика

Записатись на пренатальну діагностику Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Львів, Золочів

Якщо ви вирішили записатись на пренатальну діагностику, то ви зробили правильний вибір. Що ж  таке пренатальна діагностика? Пренатальна діагностика – комплексна допологова діагностика з метою виявлення патології на стадії внутрішньоутробного розвитку.
У разі наявності у плода хвороби батьки за допомогою лікаря-консультанта ретельно зважують можливості сучасної медицини і свої власні в плані реабілітації дитини. В результаті сім’я приймає рішення про долю даного дитини і вирішує питання про продовження виношування або про переривання вагітності.
Раніше під терміном пренатальна діагностика було прийнято мати на увазі діагностику стану плода до умовно прийнятого життєздатного віку (до 22 тижнів) з метою переривання вагітності в разі виявлення важкої патології.

Пренатальна діагностика Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Рівне Львів